wtorek, 3 stycznia 2017

Proces Adama Z. SZOK! Po co nam wiedza, że kiedyś był uległy i pasywny?!?

Jestem trochę chory. W związku z tym mam sporo czasu na pisanie, ale też na telewizję. Dziś sprawa numer jeden to proces Adama Z. oskarżonego o zabójstwo Ewy Tylman. Temat głośny, należało się zatem spodziewać ogromnego zainteresowania mediów. Oczywiście relacjonują to wszystkie telewizje. Więc patrzę, słucham i nie wierzę w to, co widzę na własne oczy. Sąd co prawda nie zgodził się na relację z procesu "na żywo", jest kilkuminutowy poślizg. Bezdyskusyjnie sąd musi ustalić prawdę i wydać wyrok. Tego wszyscy oczekujemy, ale czy naprawdę wszyscy muszą przy okazji poznać intymne szczegóły z życia Adama Z? A tak się złożyło, że oskarżony jest gejem.  Już pierwszego dnia jego procesu cała Polska dowiedziała się, że korzystał z Fellow. (No bo który z nas nie korzysta?!) Już pierwszego dnia jego procesu dowiedzieliśmy się wszyscy, że kiedyś był pasywny i uległy, a potem mu się odmieniło i stał się uniwersalny. Już pierwszego dnia tego procesu usłyszeliśmy o upodobaniach Adam Z. jeśli chodzi i wygląd pożądanego partnera. Poznaliśmy imiona i nazwiska innych użytkowników Fellow, partnerów seksualnych i życiowych Adama Z. "Przypadkiem" o tym, że są gejami dowiedział się dziś cały kraj. A wiemy w jakim kraju żyjemy!

 Ludzie kochani! To jest absurd. Jestem porażony, zszokowany i zniesmaczony tym, co dziś zobaczyłem w telewizji. Być może te wszystkie informacje mają jakieś znaczenie procesowe, ale jakie mają znaczenia dla nas? Widzów i obserwatorów tego procesu? Mimo, że telewizje pokazują przebieg wydarzeń na sali z opóźnieniem i próbują "wypikować" dane osób trzecich to niestety im się to nie udaje. Co najmniej połowa imion i nazwisk różnych osób, w tym gejów, poszła w eter. Tak ma to wyglądać? Naprawdę?

Czekam już na lawinę tych homofobicznych komentarzy, z których zapewne dowiemy się, że "pedała zajebią w pierdlu", że "nie dość, że pedał to jeszcze morderca" i że "czego należało się po pedale spodziewać". Czekam na śledztwa dotyczące chłopaków, których nazwiska usłyszeliśmy dziś w poznańskim sądzie. Czekam na to aż z telewizji ich rodziny i otoczenie dowiedzą się o ich orientacji.

 Ręce mi opadły...