piątek, 1 lutego 2013

Gej to pedofil

Usłyszałem wczoraj w telewizji, że zwolennicy wprowadzenia ustawy o związkach partnerskich chcą zastosować metodę salami. Chodzi w niej o to, że najpierw związki, a zaraz potem adopcja dzieci przez pary gejowskie lub lesbijskie, a potem to już tylko pedofilia. Bo te podłe pedały i te obrzydliwe lesby tylko na to czekają. przy pierwszej nadarzającej się okazji adoptują sobie drużynę piłkarską niemowlaków i będą ich używać do woli! I na pewno wychowają 11 kolejnych gejów, oczywiście pedofilów, bo gej to też automatycznie pedofil. Bez dwóch zdań. Przecież mnie też wychowali geje-pedofile. A jeden z nich tylko udaje moją matkę. Tak naprawdę ma sztuczne piersi, 31 lat temu oszukał wszystkich, że jest w ciąży, a wszyscy dali się na to nabrać. Lekarze zrobili nawet cesarkę, żeby wyjąć mnie ze środka. Wtedy ten drugi gej-pedofil w odpowiednim momencie rozpylił w sali porodowej gaz usypiający i gdy wszyscy padli on podrzucił mnie. Oczywiście wcześniej mnie uprowadzili, bo nigdy skąd mieli wziąć noworodka? I tak sobie żyliśmy.


Mitem dotyczącym homoseksualizmu jest błędne przekonanie, że mężczyźni homoseksualni mają większe tendencje do seksualnego wykorzystywania dzieci niż mężczyźni heteroseksualni. Nie ma żadnych podstaw do takiego twierdzenia.
— Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne
Ludzie! Czy Wy naprawdę myślicie, że bycie gejem albo lesbijką uniemożliwia posiadanie własnych dzieci? Czy naprawdę sądzicie, że gej nie ma czym zrobić dziecka? Otóż informuję, że ma czym! I nawet technicznie jest to w stanie zrobić!!! A lesbijce nie wyłącza się jajeczkowanie tylko dlatego, że jest homo. I naprawdę może zajść w ciążę, donosić ją i urodzić. Co więcej! Może Was zaskoczę, ale nawet nie molestują swoich dzieci!!! Dacie wiarę?

Pomijam fakt, że w Polsce nikt dziś nie myśli o wprowadzaniu możliwości adoptowania dzieci przez pary homo, ale smuci mnie to, że takie głupoty o metodzie salami rozsiewają wykształceni ludzie, którzy widzieli świat, znają różne kultury, przeróżne obyczaje. Czemu akurat geje mieliby być predestynowani do bycia pedofilami? Czyżby nie znane były przypadki pedofilów heteroseksualnych? Nie trzeba szukać daleko, żeby zobaczyć, że tej podłości dopuszczają się zarówno osoby homo, jak i heteroseksualne. Wspomnę tylko 73-letniego Josefa Fritzla, który gwałcił swoją córkę, a potem zbudował jej podziemne więzienie i przetrzymywał latami, a ona rodziła dzieci będące wynikiem gwałtów ojca na córce. Powie ktoś, że to skrajny przypadek, ale jest! To się działo naprawdę! I zamiast rozsiewać i powielać szkalujące osoby homoseksualne stereotypy trzeba się wziąć do roboty i z nimi walczyć. Bo Murzynów kiedyś też uważano za gorszych i z niewiadomych przyczyn zabraniano im korzystania z toalety białych.